Bramy przemysłowe segmentowe

brama segmentowa przemysłowa 9

Brama przemysłowa jest jak ubranie szyte na miarę, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo wybierać między szeroką gamą sposobów otwierania, rozwiązań technicznych prowadzenia bramy, kolorystyki, rodzaju przeszklenia czy sterowania automatycznego.

Dzięki bogatej ofercie można dopasować charakter bramy do istniejącej zabudowy oraz wprowadzać nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Dzięki różnym typom, zależnie od przeznaczenia, każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. Wszystkie oferowane przez nas bramy spełniają standard bezpieczeństwa.   Bramy przemysłowe segmentowe stosowane mogą być na zewnątrz i wewnątrz we wszystkich typach obiektów począwszy od warsztatów samochodowych poprzez hipermarkety po największe centra logistyczne. Są jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu jak I chronią nasze mienie. Solidna konstrukcja utrudnia dostęp do naszego mienia I daje poczucie bezpieczeństwa.

Bramy segmentowe otwierają się w pionie. W ten sposób oszczędza się miejsce zarówno przed, jak i za bramą. Również w halach cenna przestrzeń nie jest marnowana, gdyż płyta bramy prowadzona jest równolegle do stropu lub pionowo przy ścianie. Montaż za otworem pozwala uzyskać maksymalne światło przejazdu. Bramę można wyposażyć w drzwi przejściowe w bramie (również w wersji bez progowej) i obok bramy, różnego rodzaju przeszklenia, zarówno w postaci okienek z tworzywa jak i całych ram aluminiowych wypełnionych szybami. Do salonów samochodowych polecamy nowoczesne bramy z przeszkleniami bez pionowych szprosów. Bardzo atrakcyjnie wyglądają bramy z panelami wykonanymi w przetłoczeniu w kształcie litery V nawiązującym do elewacji nowoczesnych budynków i hal produkcyjnych. Dla osób z preferencjami tradycyjnymi oferujemy bramy z wzorami przetłoczek takich samych jak w bramach garażowych, w tym panele o gładkiej powierzchni. Prowadnice bramy są prowadzone poziomo, wzdłuż pochyłości dachu lub pionowo co pozwala idealnie wykorzystać dostępną powierzchnię magazynu lub zakres pracy np. podnośnika samochodowego w warsztacie. Dla chłodni stworzono bramy z panelami o grubości 80 mm, doskonale izolujących i chroniących zawartość chłodni. Duża paleta kolorów standartowych i drewnopodobnych jak i możliwość pomalowania bramy na dowolny kolor z palety RAL, duży zakres dostępnych wymiarów, możliwość wykonania w wersji szybkobieżnej lub przeznaczonej do myjni, sprawia  że jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie. Ilość sprzedanych bram mówi sama za siebie, jest to aktualnie najbardziej ekonomiczne i popularne rozwiązanie stosowane w zamykaniu hal i obiektów przemysłowych.

GALERIA: