O firmie

Decydując się na wybór naszej firmy możecie Państwo być pewni najlepszej obsługi i troski przez wszystkie lata użytkowania oferowanych przez nas produktów.

 

12 LAT NA RYNKU

Firma zajmująca się sprzedażą i montażem bram, okien, rolet, markiz, ogrodzeń, automatyki bramowej, szlabanów oraz instalacji inteligentnych budynków. Firma istnieje od 2000 roku.

Właściwy dobór dostawców i współpracowników zaowocował dynamicznym rozwojem firmy. Decydującą rolę odegrała rzetelna i zgodna z oczekiwaniami klientów polityka firmy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wyeliminowanie z oferty sprzętu wątpliwej jakości i pozostawienie tylko wartościowych towarów, które są w stanie sprostać Państwa i naszym oczekiwaniom. O naszym profesjonalizmie świadczą również niezbędne certyfikaty.

.

DLA DOMU I DLA PRZEMYSŁU

W swojej ofercie handlowej posiadamy szeroką gamę bram garażowych, począwszy od bram uchylnych, poprzez bramy rolowane, aż po bramy segmentowe górne i boczne.

Do każdego rodzaju bramy garażowej czy wjazdowej jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni automat, który zapewni wygodę i bezpieczeństwo użytkownikom. Mamy również propozycje dla inwestorów instytucjonalnych i spółdzielni mieszkaniowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć praktycznie każdą bramę ogrodzeniową wraz z napędem przystosowanym do pracy intensywnej. Ponadto oferujemy bramy przemysłowe sekcyjne, szybkobieżne i rolowane z odpowiednimi dla nich napędami oraz doki przeładunkowe.

 

WSZECHSTRONNOŚĆ

Kolejnymi działami firmy są: okna, rolety, napędy i sterowania do tych produktów, drzwi tarasowe, stolarka aluminiowa.

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Zapewniamy pełen zakres usług monterskich sprzedawanych przez nas wyrobów łącznie z transportem na miejsce montażu, mamy sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

KORZYSTNA CENA

Jedną z głównych zalet naszej firmy jest niezwykle korzystna cena w stosunku do oferowanej bardzo dobrej jakości. Podchodzimy zawsze w indywidualny sposób do potrzeb naszych klientów, ponieważ każdy klient jest dla nas wyjątkowy. 

 

JAKOŚĆ POTWIERDZONA REFERENCJAMI

Jakość naszych prac znajduje uznanie w oczach osób i firm, które zaufały naszym umiejętnościom, co potwierdzają liczne referencje. Między innymi dzięki temu mamy bardzo liczne grono kontrahentów z polecenia.

OBSZAR DZIAŁANIA

Obsługujemy obszar województwa dolnośląskiego. Szczególnie działamy w obszarze miast: Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Legnica, Wrocław, Nowa ruda, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko.

SPROSTAĆ OCZEKIWANIOM

W 2011 roku ku oczekiwaniom klientów na rozwiązania kompleksowe wprowadziliśmy do oferty „inteligentne budynki”. Za pomocą oferowanego przez nas systemu można zautomatyzować praktycznie wszystkie funkcje budynku dzięki temu za pomocą pilota lub smartfonu możemy sterować bramami, roletami, markizami, alarmem, ogrzewaniem, oświetleniem oraz mieć zdalny wgląd poprzez kamerę IP jak również sterować nawadnianiem ogrodu.