Zadzwoń do nas 690 001 002 * biuro@adbkomfort.pl

O firmie

Decydując się na wybór naszej firmy możecie Państwo być pewni najlepszej obsługi i troski przez wszystkie lata użytkowania oferowanych przez nas produktów.

17 lat na rynku

logo_adb_komfort – jesteśmy liderem hurtowej sprzedaży automatyki do bram, systemów monitoringu oraz sprzedaży i montażu bram posesyjnych i przemysłowych, nowoczesnych drzwi wejściowych stalowych i aluminiowych, ogrodzeń, szlabanów, systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Nasza firma istnieje od 2000 roku.

Właściwy dobór dostawców i współpracowników zaowocował dynamicznym rozwojem firmy. Decydującą rolę odegrała rzetelna i zgodna z oczekiwaniami klientów polityka firmy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wyeliminowanie z oferty sprzętu wątpliwej jakości i pozostawienie tylko wartościowych towarów, które są w stanie sprostać Państwa i naszym oczekiwaniom. O naszym profesjonalizmie świadczą przede wszystkim nasze realizacje oraz zadowolenie naszych Klientów, jak również posiadane przez nas certyfikaty.

DLA DOMU I DLA PRZEMYSŁU

W swojej ofercie handlowej posiadamy szeroką gamę bram garażowych, począwszy od bram segmentowych, poprzez bramy rolowane, bramy uchylne po bramy szybkobieżne i doki przeładunkowe.

Aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo zaprojektujemy system monitoringu w domu i wykonamy instalacje monitoringu w domu lub w Państwa firmie.

Do każdego rodzaju bramy garażowej czy wjazdowej jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni automat, który zapewni wygodę i bezpieczeństwo użytkownikom. Mamy również propozycje dla inwestorów instytucjonalnych i spółdzielni mieszkaniowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć praktycznie każdą bramę ogrodzeniową wraz z napędem przystosowanym do pracy intensywnej. Ponadto oferujemy bramy przemysłowe sekcyjne, szybkobieżne i rolowane z odpowiednimi dla nich napędami oraz doki przeładunkowe.

DBAMY O TWÓJ KOMFORT

Nazwa firmy – adb – to skrót od wyrazów Automatyka do Budynków. Słowo – “KOMFORT” symbolizuje nasz cel – dostarczanie produktów dla domów i firm zwiększających komfort życia naszych klientów.
zobacz naszą ofertę dla domuzobacz naszą ofertę dla przemysłu

WSZECHSTRONNOŚĆ

Kolejnymi działami firmy są:  napędy i sterowania do bram, kontrola ruchu kołowego i pieszego za pomocą automatyki m.in.: szlabanów, automatycznych słupków parkingowych, tripodów i wysokich bram obrotowych. Produkty te wzbogacone o system kontroli dostępu w postaci czytników kart i kart zbliżeniowych oraz oprogramowanie do rejestracji czasu pracy skutecznie dają kontrolę nad tym kto wchodzi i wychodzi na i z obiektu.  RFID

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Zapewniamy pełen zakres usług monterskich sprzedawanych przez nas wyrobów łącznie z transportem na miejsce montażu, mamy sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

KORZYSTNA CENA

Jedną z głównych zalet naszej firmy jest niezwykle korzystna cena w stosunku do oferowanej bardzo dobrej jakości. Podchodzimy zawsze w indywidualny sposób do potrzeb naszych klientów, ponieważ każdy klient jest dla nas wyjątkowy.

JAKOŚĆ POTWIERDZONA REFERENCJAMI

Jakość naszych prac znajduje uznanie w oczach osób i firm, które zaufały naszym umiejętnościom, co potwierdzają liczne referencje. Między innymi dzięki temu mamy bardzo liczne grono kontrahentów z polecenia.

OBSZAR DZIAŁANIA

Oferujemy nasze usługi w miejscowościach: Dzierżoniów, Bielawa, Świdnica, Wrocław, Strzelin, Łagiewniki, Ząbkowice Śląskie, Sobótka, Kostomłoty, Środa Śląska, Nowa Ruda, Głuszyca, Kłodzko, Legnica, Jaworzyna Śląska, Żarów.

SPROSTAĆ OCZEKIWANIOM

Wprowadziliśmy do oferty kompleksowe systemy monitoringu wizyjnego marki HIKVISION i DAHUA. HIKVISION I DAHUA to światowi liderzy w dziedzinie monitoringu.  Dostarczamy od najprostszych rozwiązań monitoringu do domu z jedną  autonomiczną kamerą po rozbudowane systemy dla przemysłu.

Nasze certyfikaty

przejdź do certyfikatów

Proponowane przez nas rozwiązania dodają komfortu do każdego dnia. Jeśli jesteś gotowy na zmiany to zapraszamy do bezpłatnej wyceny.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!